Yhteystiedot

Pääkonttori ja laukkumyymälä

Asoma Oy

Itälahdenkatu 23 A, 3.krs
00210 Helsinki

Avoinna ma-pe klo 8-16
5-6.5.2016 SULJETTU

Puhelin: 046 878 2511
Sähköposti: asoma@asoma.fi
Myymälä ja laukkukorjaukset

Yhteystiedot

Toimitusjohtaja
Pekka Soininen
Puhelin: 0400405070
Sähköposti: pekka.soininen@asoma.fi

Operatiivinen johtaja
Nina Ertiö
Puhelin: 0400488230
Sähköposti: nina.ertio@asoma.fi

Vientimyyjä/Myymälävastaava
Kai Ervasti
Puhelin: 0405017616
Sähköposti: kai.ervasti@asoma.fi

Kirjanpitäjä
Vesa Lappi
Puhelin: 0468782515
Sähköposti: vesa.lappi@asoma.fi


Tehdas

Asoma Oy

Aakkulantie 62
36200 Kangasala

Toimisto avoinna ma-pe klo 8-16

Puhelin: 046 878 2418
Sähköposti: tehdas@asoma.fi
Tilaukset: tilaukset@asoma.fi

Yhteystiedot

Yksikön johtaja
Antti Seppä
Puhelin: 0400221460
Sähköposti: antti.seppa@asoma.fi

Myyntipäällikkö/sopimusvalmistus
Henry Luuppala
Puhelin: 0405547554
Sähköposti: henry.luuppala@asoma.fi

Tuotekehityspäällikkö
Kalle Kaskela
Puhelin: 0503273932
Sähköposti: kalle.kaskela@asoma.fi

Työnjohtaja
Heikki Tahvanainen
Puhelin: 0468782472
Sähköposti: heikki.tahvanainen@asoma.fi

Tuotantoinsinööri
Herman Bäckman
Puhelin: 0468784521
Sähköposti: herman.backman@asoma.fi

Toimistosihteeri
Leena Korander
Puhelin: 0468782510
Sähköposti: leena.korander@asoma.fi

Kommentointi on suljettu.